52 3897080 | Przedszkole Gminne "Niezapominajka" w Więcborku, ul. Gdańska 13, 89-410 Więcbork, e-mail: sekretariat@przedszkole-wiecbork.pl

Od zabawy do nauki

Przedszkole Gminne w Więcborku

NIEZAPOMINAJKA

WIGILIA W PRZEDSZKOLU

 

18 grudnia 2014 r. w naszych  przedszkolach panowała niezwykle świąteczna atmosfera. Od samego rana               we wszystkich  salach w Więcborku, Sypniewie i Borzyszkowie rozbrzmiewały kolędy i pastorałki.

W Więcborku przedszkolaki   z wielkim przejęciem zasiadły w przedszkolnej stołówce oczekując  przedstawienia wigilijnego w wykonaniu starszaków z grupy „Lisków”oraz zaproszonych gości-muzyków: panią Igman z Sypniewa oraz wychowanka przedszkola a ucznia Gimnazjum w Więcborku – Kubę Walewskiego.

FormatFactoryPC184400FormatFactoryPC184398 Uroczystości przysłuchiwał się  obecny na spotkaniu wigilijnym  proboszcz ks. Adam Kątny który wraz z p. Dyrektor  złożył życzenia zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Po uroczystości dzieci w każdej z naszych palcówek spotkały się z Gwiazdorem. Wszystkie grupy otrzymały piękne zabawki, którymi będą mogły się bawić przez cały rok po czym zasiadły do wigilijnego obiadu przy świątecznie udekorowanych stolikach. Dzieliły się opłatkiem, składały życzenia, słuchały kolęd. Dzień minął dzieciom w świątecznym nastroju i atmosferze. To jest właśnie magia Świąt!!!